גרילים בילט-אין של נפוליאון

על כל גריל בילט אין של נפוליאון – מתקן שווארמה ביתי מתנה!

 

מטבחי חוץ – שאולי גרילס

אנו ממליצים לתכנן את מטבח החוץ כבר בתכנון בניית הבית\דירה, אפשר להיעזר באדריכל\ מפקח הבנייה או להשתמש בשירותנו מטבחי חוץ – שאולי גרילס, על מנת להכין את התשתיות המתאימות (הכנת תשתית מים, ניקוז, גז, חשמל) במיקומים המתאימים !  מומלץ מאוד להכין את התשתיות עבור מטבח החוץ אפילו אם אתם סבורים שלא תרכשו מטבח חוץ בטווח הקרוב – החלטה זו תחסוך לכם כאבי ראש מיותרים והוצאה כספית לא מבוטלת, אם תשנו את דעתכם.

לקוחות המעוניינים במטבח חוץ בבית בנוי מוזמנים לקבל פתרונות יצירתיים למקומות שבהם חסרות תשתיות.

מטבחי החוץ הפכו לטרנד החם בשנים האחרונות, אצלנו במטבחי חוץ – שאולי גרילס אנו נייצר עבורכם את מטבח החוץ שאתם חולמים עליו, אנו נייעץ לכם מניסיוננו את מטבח החוץ המתאים ביותר עבורכם, קיימים שני סוגים של מטבחי חוץ עיקריים והם: מטבח חוץ צמוד קיר כמו בתמונה:

מטבח חוץ נירוסטה מפואר בשילוב תנור מובנה מקרר 3 דלתות נירוסטה וגריל(3)

מטבח החוץ בתמונה למעלה מאובזר בגריל גז מקצועי ואיכותי מבית שאולי גרילס, מאובזר ב9 מבערי גז המיוצרים בעבודת יד ומיצרים תפוקת חום של עד 120,000 BTU. כמו כן הגרילים שלנו מאובזרים בחיישני בטיחות המנתקים את אספקת הגז במקרה שהלהבה כבתה מסיבה כלשהי ובנוסף לא ניתנים להדלקה על ידי ילדים קטנים !  במקרה שילדים משחקים בכפתורי הגז, גז לא יזרום אל חלל מטבח החוץ.

הסוג השני של מטבחי החוץ הוא מטבח החוץ המשולב עם בר ישיבה, בו נוכל לארח בני משפחה וחברים מצד שני של מטבח החוץ, תוך כדי צלייה על הגריל, שיחה והרמת כוסית יין טובה או כל משקה אחר.

אין ספק שמטבח החוץ המשולב בר ישיבה יעניק לכם אווירה מיוחדת ונעימה וישדרג את השהות בחצר\מרפסת.

מחיר מטבח החוץ המשולב עם בר ישיבה יהיה גבוה יותר מן הסתם, בשל עלויות גבוהות יותר של חומרי הגלם בהם נחפה את מטבח החוץ, חומרי הגלם הם בדרך כלל: שיש עמיד חוץ, בטון, עץ איפאה, דק סינטטי ועוד. סיבה נוספת למחיר היקר יותר של מטבח החוץ המשולב בר ישיבה היא בעובדה שמשטח העבודה העליון יגיע בדרך כלל למטר 1 ובשל כך יכפיל את מחיר השיש (למעשה כמעט כל חברות השיש מכפילות את המחיר כאשר נבקש עומק של יותר מ70 סנטימטר).

מטבח חוץ בצפון תא בחיפוי בריקים ומשטח עבודה קוריאן

אנו ממליצים לקחת בחשבון 50 סנטימטר לכל כיסא ישיבה במטבח החוץ כך שלדוגמא מטבח חוץ באורך 3 מטרים יכיל 6 כיסאות. החלטה נוספת שעלינו לקבל היא האם אנחנו מעדיפים שבר הישיבה יהיה גבוה יותר ממשטח העבודה או ימשיך את משטח העבודה באותו מפלס (ללא הגבהה) כמו בתמונה הבאה:

קיימות טעויות שנתקלנו בהם לא מעט פעמים היו שהגיעו אלינו לקוחות שרכשו גריל גז לא מתאים עבור מטבח החוץ, אנו ממליצים על גריל לא יותר עמוק מ50 סנטימטר. גריל עמוק מידי לא ישאיר מקום לישיבה מאחורי הגריל או כאלו שרכשו גריל גז עם מכסה גבוה (30-40 סנטימטר) ומסתיר את היושבים מאחוריו. אצלנו במטבחי חוץ – שאולי גרילס תוכלו לרכוש גרילים צרים וארוכים המותאמים למידות מטבח החוץ המתכונן.

ניתן לראות בתמונה הבאה מטבח חוץ משולב בר ישיבה מוגבה ב10 סנטימטר מעל משטח העבודה ובצבע אפור כהה בעוד שגוף המטבח מחופה בשיש לבן. שילוב זה יוצר עניין ומדגיש את נוכחות בר הישיבה.

מטבח בר חוץ יוקרתי נרוסטה בחיפוי שיש .מאובזר בגריל גז

אתם מוזמנים להתייעץ איתנו בנושא מטבחי החוץ והגרילים וגם בנושא אביזרים למטבחי חוץ כמו: גריל גז, גריל פחם, טאבון ביתי, כירת גז, מדיח כלים, מקרר, מקפיא, כיור, מכונת קוביות קרח, מקררי יין, ציפסר, מכשיר שווארמה ביתי ושילבום במטבח החוץ במידות המתאימות.