מטבחי גינה בשילוב עץ

מטבחי הגינה המיוצרים על ידנו מיוצרים בד”כ בשילוב של שלדת נירוטה עם מעטפת בשילוב עץ על מנת ליצור קונטרס צבעים.
שאולי גרילס מבין הראשונים שידעו לשלב בין שני החומרים ותמיד שוקדים על עיצובים חדשים בכדי להגיע לייצור סופי של מטבח חוץ ברמה הגבוהה ביותר. תוך התאמה כמובן לאופי הבית הגינה ויושביו והתאמת סוג העץ לסביבה בו הוא נמצא כל היום בד”כ תחת כיפת השמיים.

בחרנו מבין מגוון גדול של עצים לשתף אתכם במספר עצים המועדפים עלינו אלו עצים פופלאריים מאוד במדינתנו (כך גם תוכלו להגיע מוכנים יותר לפגישה איתנו).

סוגי עצים למטבחי גינה

טיק בורמני: ללקוחות פרפקציוניסטים המקפידים על איכות ויוקרה. מטבח גינה בשילוב טיק בורמזי בהחלט משרדג את מראהו החיצוני ומוסיף לו גם אורך חיים שכן זהו עץ מאוד קשה בעל צפיפות גבוהה אגב בשל צפיפותו הוא דוחה גם חרקים ותולעים למיניהם ומאפייניו העיקריים הם עמידתו האיתנה בפני פגעי מזג האויר (שמש, גשם) ובהמשך לכך אפשר לציין שהוא מגיע אלינו מבורמה ששם מאפשרים כריתת עץ רק לאחר 60 שנה (כאשר הוא מגיע לגובה של 50 מטר) כך מקבלים מוצר ראוי ואיכותי בהחלט . מטבח חוץ משתלב היטב עם רצפת עץ ובהחלט משרדג את מראהו והופך לסוג שלרהיט.

עץ אגוז אפריקאי מקושקש: עץ מבוקש ויפה מאוד לאחר עיבודו והחלקתו בעל נוכחות מרשימה וייחודית.
לנו כבעלי מקצוע קל יותר לעבוד איתו שכן הוא רך יותר ולכן הוא גם רגיש יותר למזיקים אך אנו בוחרים וממיינים בקפידה עצים אלו בשל כך.
האגוז האפריקאי מגיע אלינו ממערב אפריקה והא בעל צבעים קיצוניים שבן חום בהיר לחום כהה עד שחור בצורת קשקוש ואו כתמים חזקים.

עץ איפאה טאבקו: עץ איפאה מאוד פופלארי בישראל ורבים נוטים לטעות שכל סוגי האיפאה זהים שכן איפאה טאבקו איכותי ויקר הרבה יותר מזנים כמו למשל “קמרו” או “שמפיון”. רבים מלקוחותינו שואלים אם עץ זה עמיד בחוץ והתשובה שלי היא שכל הנמל בת”א החדש מרוצף באלפי מטרים רבועיים מעץ איפאה שם הוא חשוף לשמש ומי מלח מהים כל היום (בהחלט כמובן) זהו עץ קשה וצפוף. עץ יפה בעל מראה טבעי שבן חום לחום כהה אדמדם. לנו כבעלי מקצוע קשה לעבוד ולעבד אותו אך בכדי לקבל תוצאה מרשימה בהחלט כדאי לנו להתאמץ קצת ולהגיע לרמות גימור גבוהות במטבח החוץ .אגב מטבח חוץ משתלב מצוין עם רצפת איפאה בחצר/ מרפסת).

עץ מהגוני: עץ זה שייך אף הוא למשפחת העצים הקשים עמיד כמובן במים, שמש, גשם. נחשב ליוקרתי בעל צבע חום לחום אדמדם אשר מתכהה עם הזמן.המגוני מגיע לארץ מאפריקה ואמריקה הלטינית בד”כ ועוברות בממוצע – 150 שנה עד לכריתתו של עץ זה זו הסיבה למחירו היקר אך שוב התמורה מצדיקה את המחיר: ריהוט שונה לחצר/ מרפסת ליד מטבח חיצוני בשילוב עץ זה בהחלט תורם לשדרוג המראה הסופי.

לפרטים נוספים וליצירת קשר עם הצוות שלנו, חייגו עכשיו: 052-2789633, או השאירו פרטיכם בטופס יצירת הקשר שלנו ואחד מנציגינו יחזור אליכם בהקדם האפשרי!