לשכנע אתכם עוד קצת?

1. מחירים אטרקטיביים – אין לנו אולם תצוגה מפואר בכפר שמריהו- אולי זה לרעתנו אבל זה בטוח לטובתכם-בטוח שתחסכו כסף רב ותקבלו תמורה מלאה לכספיכם במחירים אטרקטיביים במיוחד.

2. אין אצלנו פערי תיווך – כשקונים מהיצרן ישירות משלמים מחיר נטו על המוצר ויותר מכך נהנים גם משירות מקצועי , יחס חם ואדיב.

3. יחס אישי בהבטחה – אצלנו לא תרגישו כמו בעוד חנות שמוכרת גרילים ועל הדרך מוכרת עוד 2000 מוצרים אחרים…. זהו תחום עיסוקינו כבר שנים רבות. אצלנו תחושו בחנות אמיתית שעובדים ומייצרים בה ויש את מי לשאול ועם מי לדבר.

4. ברכישת מטבח חוץ – אנו במכירת / עיצוב /תכנון “מטבח חוץ” מעניקים מהניסיון שלנו בתכנון, בפרופורציות נכונות ובמיקום המטבח בגינה ואף באיזה צד. כמו כן תהנו מיידע בבחירת חומר הגלם המתאים ביותר: הן בגריל ,הן בגוף המטבח ,הן בסוג העץ, הן במשטח העליון ובחומרי הבידוד שהם למעשה החלק הכי חשוב במטבח וזאת בתיאום ושיתוף הלקוח על האופציות האפשריות על מנת לספק שביעות רצון מקסימלית ולמימוש חלומו הפרטי. אצלנו לא תהיה שפן נסיונות! כבר ניסינו הכל.

5. מווגנים מהעתקות במשרד המדגמים – מרבית מטבחי הגינה שלנו מוגנים מהעתקות במשרד המדגמים במדגם מס’ 50549/2 50670 ואין רשות לאף אדם/חברה/גוף אחר להעתיקם בשום צורה שהיא. כך תהנו ממטבח ייחודי ותוכלו להציגו בסיפוק ובגאווה.

6. שירות, טיפול וייעוץ גם לאחר הקנייה – אנו לא מלווים את הלקוח רק בבחירת המטבח ובהזמנה אלא גם לאחר הרכישה במתן שירות ייעוץ וטיפול תקופתי בשעת הצורך.

לפרטים נוספים וליצירת קשר עם הצוות שלנו, חייגו עכשיו: 052-2789633, או השאירו פרטיכם בטופס יצירת הקשר שלנו ואחד מנציגינו יחזור אליכם בהקדם האפשרי!