סוגי הגרילים שלנו

שאולי גרילס היא חברה משפחתית המייצרת מתקני גז מזה 40 שנה. החברה מתמחה בייצור מתקני ברביקיו ביתיים ומקצועיים, הפועלים על גז או על פחם תעשייתי. אנו מייצרים את המוצרים על פי בקשת הלקוח, בהתאם לצרכיו ולדרישותיו ובעזרת הידע הרב והניסיון שרכשנו במשך שנות עבודה רבות בתחום.

עבודתנו מתאפיינת במומחיות גבוהה יחד עם יחס אישי וחם, תוך התאמה מושלמת לרצון הלקוח ומתן שירות מקצועי.

הצג סל קניות “גריל עם שני מכסים” נוסף לסל הקניות שלך.

מבחר אפשרויות

המוצרים שלנו כוללים מגוון רחב של אפשרויות הניתנות, כמובן, להתאמה אישית. בין שלל הדגמים שלנו תוכלו למצוא גריל גז עם שני מכסים, גריל עם מכסה עגול, גריל עם שיפוד מסתובב ואף גריל עם ארובה. בנוסף, ניתן לייצר את הגריל עם עגלה, בתוספת מדפים, עם כמות משתנה של מבערי גז וכן גריל עם כיור ועם ארון.

האפשרויות רבות, וכל אחד יכול למצוא את הדגם המתאים לו. ההתאמה האישית חשובה לנו, מכיוון שאנו מעוניינים שכל לקוח שלנו יהיה מרוצה ושכל מוצר שייצרנו יהיה בשימוש מיטבי.

התאמה אישית

לכל לקוח צרכים, העדפות ותנאי מגורים משלו, ואנו נתאים לכל אחד את הגריל או את המנגל האידיאליים בשבילו – בין אם מדובר בעמדת גריל על עגלה למי שיש לו חצר קטנה, או בעמדה בנויה במטבח חוץ לבעלי חצר גדולה. אנו נדע להתאים לך את הגריל שישרת את משפחתך בצורה הטובה ביותר, ושישדרג את החצר ואת הגינה שלכם. גריל הגז מתאפיין בקלות תפעול ובזמינות גבוהה יותר מזו של מנגל הפחמים המסורתי, ולכן לקוחות רבים מעדיפים היום להשתמש בגריל גז.

חשוב לנו לספק לכל לקוח את הגריל או את המנגל המועדפים עליו, כך שיזכה לבשר משובח שהוכן בחצר ביתו, שאינו נופל בטעמו ממנות בשר משובחות במסעדות גורמה.

לפרטים נוספים וליצירת קשר עם הצוות שלנו, חייגו עכשיו: 072-265-7614, או השאירו פרטיכם בטופס יצירת הקשר שלנו ואחד מנציגינו יחזור אליכם בהקדם האפשרי!