גריל גז או מנגל?

טיפים לבחירת גריליםבעבר הלא רחוק השאלה הזו הייתה די ברורה ואפילו רטורית. היה ברור לכולם שבשר צולים במנגל פחמים ואת המנגל היינו מדליקים בד”כ בפארק במפגש חברים או משפחה.

בשנים האחרונות חלה תפנית לכוון השני ואנשים כך נראה נוטים כיום בצורה ברורה לכוון גריל הגז, לא ערכנו מחקר בנושא זה אך כעוסקים בענף ומשיחות עם לקוחות נוצר הרושם שאנשים כיום מחפשים יותר נוחות ויותר זמינות ויותר מכל לא רק האב יכול להדליק את המנגל אלא גם האם והילדים הבוגרים ולהשתמש בו בקלות, בנוסף אפשר גם להיות הרבה יותר ספונטניים ולא צריך לתכנן מראש בכדי להנות מבשר טרי וצלוי על האש, אני מחליט מתי הגריל יידלק ומתי הוא ייכבה!

ההפעלה בגריל גז פשוטה מאד

יתרה מכך ההפעלה בגריל גז פשוטה מאוד ואפשר לשלוט במבערי הגז בקלות. חוץ מזה שלא צריך לדאוג כל הזמן לפחמים בסביבה.

השערה נוספת לשימוש גובר בגרילי הגז ומבלי להשתחצן אנו יכולים להעיד על עצמנו שגרמנו להמון לקוחות “מכורים” של גחלים לעבור לגריל הגז, בהתחלה זה נעשה בהססנות רבה אבל אח”כ אנו מסבירים להם שאפשר להוסיף בדגמים מסוימים מתחת לרשת הצלייה גם פחמים אמיתיים ואז הם נרגעים ומוכנים לקחת את הסיכון.

וכאמור כך נהנים משני עולמות: גם נוחות של גריל גז וגם אופציה להוספת פחמי עץ (אמיתיים).

גרילי גז – פעם או פעמיים בשבוע?

אגב, יש לציין כי במרבית גרילי הגז משתמשים לפחות פעם או פעמיים בשבוע ושגריל הפחמים יזכה להידלק מספר פעמים מועט בשנה.
מצד שני אפשר להודות לפחמים על האוירה חווית הדלקת הפחמים והריחות. אנו מייצרים את שני הסוגים – את השיקול תעשו כבר לבד…

לפרטים נוספים וליצירת קשר עם הצוות שלנו, חייגו עכשיו: 072-265-7614, או השאירו פרטיכם בטופס יצירת הקשר שלנו ואחד מנציגינו יחזור אליכם בהקדם האפשרי!