כירת גז למטבחי חוץ

כירת גז למטבחי חוץ

כירת גז או תנור נועדו להוציא מהבית את הריחות הלא נעימים של הטיגונים והבישולים. שילוב זה לצד צליה בגריל הסמוך תספק חוויה קולינרית אמיתית…

שילוב כיריים ותנור במטבח חוץ
שילוב כיריים ותנור במטבח חוץ

שאולי גרילס – מטבחי חוץ – הוראות הפעלה ותחזוקה לכירת גז:

לקוח יקר, אנו מודים לך ומברכים אותך על בחירתך בשאולי גרילס ומאחלים לך שימוש נכון במכשיר.

הוראות כלליות:

מכשיר זה מיועד לשימוש חיצוני בלבד, השימוש מותר במרפסת\חצר בתנאי שהיא מאווררת היטב. היצרן לא יהיה אחראי לכל נזק או פציעה שיגרמו מהתקנה ושימוש לא נכון במכשיר.
מכשיר זה אינו מיועד לשימוש ע”י ילדים.

כל הפעולות הקשורות להתקנה וחיבור לגז, יבוצעו על ידי אדם מוסמך בהתאם לחוקים הקיימים. בדוק את כל חיבורי הגז. אם מצאת חיבור משוחרר סגור מיד את כל ברזי הגז וחזק את החיבור. תסגור את ברזי אספקת הגז בסוף השימוש. שמור את ההוראות לשימוש לטווח הארוך.

על כירת הצד יש להניח מחבתות\סירים שטוחים בלבד, בקוטר מתאים. השימוש במיכל גז במשקל 2.5 עד 5 קילוגרם וצינור גז המתאים לתקן הישראלי.

הוראות בטיחות במקרה של דליפת גז:

סגור את ברז אספקת הגז. כבה כל אש גלויה. פתח את מכסה הכיריים. בדוק את החיבור בין מיכל הגז לווסת הגז ולצינור על ידי מי סבון מוקצפים. במקרה ונוצרות בועות, סימן שיש דליפה. פנה לספק הגז שלך.
אין להשכיב את מיכל הגז בזמן האחסנה או בזמן השימוש. עלולה להתרחש דליפה ונוזל הגז עלול להיכנס לצינור הגז.

אזהרות חשובות:

אין להפעיל את הכירים שהמכסה סגור. השתמש בווסת גז בלחץ 30 גרם\סמ”ר בלבד!!! (גז (LP שימוש בווסת לחץ גבוה יותר עלול לגרום לפגיעות בגוף. אין להשאיר את הכירים פועלות ללא השגחה. נקה את הכירים עם מטלית לחה בלבד ויבשו אותו כשהתקרר. אין להשתמש בחומרי ניקוי שורטים ו\או בעירים. הרחק את הכירים מחומרים דליקים, לפחות 2.5 מטר.

צריכת גז וחיבור הכירים למיכל הגז:

וודא שכפתורי הוויסות של הכירים סגורים. אין לחבר את מיכל הגז באזור שמתחת הכירים אלא מצידו הימני או השמאלי. יש לבדוק בכל שנה את מצב הצינור. אם הצינור נסדק יש להחליפו. בכל מקרה יש להחליף את הצינור בכל שנתיים!

בשעת ניתוק המיכל הריק , יש לסגור את ברז המיכל ולסובב את אום הווסת בעזרת מפתח פתוח מתאים שמאלה (נגד סיבוב השעון) עד לניתוק הוסת מהמיכל. יש להקפיד על הימצאות האטם שבאום הוסת. חבר צינור גומי לאף ה גומי שבכירים. הדק חבק סביב החיבור. את צידו השני של הצינור חבר לווסת. הדק חבק סביב החיבור.

בדיקת דליפת גז:

וודא שכפתורי הוויסות של הכירים סגורים. פתח את ברז הגז של מיכל הגז. תאם מופיעות בועות בחיבורים- סימן שיש דליפה. אם קיימת דליפת גז – סגור את הברז וצור קשר עם חברתינו\חברת הגז. תבדיקת דליפות גז יש לבצע בין שימוש לשימוש או כאשר מחליפים מיכל גז.

אין להשתמש בלהבה גלויה לבדיקת דליפת הגז. בדוק שאין ניצוצות ולהבות בסביבה בזמן בדיקת הדליפה.

צריכת גז כוללת 713 גרם\שעה למעבר בודד.

הספק כולל 9Kw

האביזרים שלנו במטבחי חוץ

לפרטים נוספים וליצירת קשר עם הצוות שלנו, חייגו עכשיו: 072-265-7614
או השאירו פרטיכם בטופס יצירת הקשר שלנו ואחד מנציגינו יחזור אליכם בהקדם האפשרי!

Scroll to Top
דילוג לתוכן